Hľadaj a nájdi

Informácie pre rodičov

Tieto kurzy prevádzkuje Detská misia

INFORMÁCIE PRE RODIČOV

Kto sme

Milí rodičia, tešíme sa vášmu záujmu o korešpondenčné kurzy, ktoré sú určené pre vaše deti. Sme súčasťou celosvetovej kresťanskej organizácie s osemdesiat ročnou tradíciou, ktorá spája ľudí z rôznych kresťanských denominácií. Našou túžbou je, aby každé dieťa mohlo počuť biblickú zvesť o Pánu Bohu a Ježišovi Kristovi.

Súhlas rodičov

Na našich akciách rešpektujeme autoritu rodičov a deti nabádame k tomu, aby o svojej účasti na našich akciách informovali svojich rodičov a vypýtali si ich súhlas. Na internete je situácia zložitejšia, pretože súhlas nie je možné overiť. Čiastočným riešením je overenie e-mailovej adresy pri registrácii dieťaťa. Pokiaľ dieťa použije na registráciu váš email, ste o jeho registrácii informovaný. Pokiaľ sa dieťa registrovalo bez vášho súhlasu a s registráciou nesúhlasíte, môžete nás požiadať o zablokovanie účtu.

Bezpečnosť stránky

S deťmi si píšu nami preverení a zaškolení sprievodcovia, ktorí nemajú možnosť osloviť deti mimo aplikácie. Na prevádzku dohliada správca, ktorý má nad sprievodcami pravidelný dohľad. Žiadne informácie nie sú poskytované tretím stranám. Venovali sme vývoju stránky mnoho úsilia, aby nikto nemohol zneužiť informácie, ktoré deti vyplnia. Na vek a pohlavie sa pýtame len preto, aby vedel automat obmedziť prístup k lekciám vhodným pre vyšší vek detí a zároveň prispôsobiť text pohlaviu dieťaťa (rozlišovanie rodu v texte a pod.). Spojenie so stránkou je vždy šifrované cez bezpečnostný certifikát.

Vstup pre rodičov

Po zaslaní e-mailovej adresy ti pošleme skrytý odkaz, kde si môžeš prezrieť obsah všetkých kurzov. Tvoj e-mail nebude nikde uložený, ani ti nebudeme nič ďalšie posielať.

Hľadaj a nájdi

Používate zastaraný prehliadač, ktorý nevie stránky správne zobraziť.

Použite prosím iný prehliadač.